Озеленення покрівель
+380 95 166-06-44

Зелені дахи, які покриті рослинністю, ще не поширені в нашій країні. Традиція таких дахів йде здавна. З давніх часів північні країни використовували зелені дахи, щоб захистити себе від суворих кліматичних умов. Завдяки новим високоякісним ізоляційним матеріалам і зростаючим субстратам озеленення даху більше не проблема. Ландшафтне бюро Орігамі без будь-яких труднощів озеленює покрівлі горизонтальних, консольних і сідельних конструкцій, якщо схил даху складає до 30 градусів.

Чому зелений дах? Крім захисту від поганої погоди, зелений дах має ряд переваг і корисних функцій. Це допомагає поліпшенню навколишнього середовища. Зелений дах зменшує різницю температур в будинку. Внутрішня температура утримується, а зовнішня поглинається. Зелена покрівля гасить шум. Вода, яка стікає з даху протягом тривалого часу, збирається і зберігається в резервуарі або водоймі для подальшого використання.


Переваги зелених покрівель

Обслуговування зелених дахів мінімальне. Будинок з "живою" покрівлею виглядає дуже гарно та оригінально, ідеально підходить для трав'янистих околиць. Перш ніж прикрашати дах, ми визначаємо несучу здатність її конструкції і стан покрівлі.

Теплоізоляція за допомогою озеленення даху

Покращення ізоляції даху

Конструкція зеленого даху функціонує як додатковий ізоляційний шар: влітку служить для зменшення нагрівання, взимку - як утеплювальний шар.

Екологічні зелені дахи

Екологічне відновлення середовища

Зелені даху забезпечують тимчасовий і постійний захист для птахів та комах. Це місця їх відпочинку, пошуку їжі та гніздування.

зелений дах. для архітекторів і ландшафтних архітекторів

Інструмент для привабливого дизайну

для архітекторів і ландшафтних архітекторів. Зелені дахи частіше використовують для того, щоб надати візуальну привабливість будинкам всіх типів.

Зеленая крыша. Благоустройство жилого пространства.

Благоустрій житлового простору

Зелені покрівлі - це складова сталого розвитку в будівництві. Експлуатовані дахи можуть бути додатковими публічними просторами, дитячими майданчиками, спортивними зонами і місцями для зустрічей.


мікроклімат завдяки зеленим покрівлям

Покращення мікроклімату

За допомогою випаровування і транспірації рослин, зібрана дощова вода випаровується і охолоджує навколишнє середовище.

Зелені покрівлі захищають від шкідливого випромінювання

Захист від випромінювання

Захист від електросмогу та мобільного телекомунікаційного випромінювання.

Захист покрівлі за допомогою озеленення

Захист покрівлі

Озеленення даху захищає покриття покрівлі від екстремальних температур, сонячного випромінювання, граду і росту бур'янів. Термін експлуатації даху буде в два рази більше, ніж в звичайних покрівлях, забезпечуючи таким чином економію коштів на довгострокові ремонти.

Зелені покрівлі. Очищення повітря

Очищення повітря

Забруднене повітря фільтрується, частинки пилу потрапляють в субстрат, розпадаються і поглинаються рослинами. Таким чином в повітрі зменшується кількість СО2.


Покращення звукоізоляції. Зелена покрівля

Покращення звукоізоляції

Поліпшення звукоізоляції через контроль вібрації поверхні даху і відмінного звукопоглинання рослинами. Сукупність конструкцій зеленого даху і структури зелених насаджень сприяють зменшенню шумів у великих містах.

Зелений дах. водовідведення

Зменшення пікових дощових навантажень

Кількість негативних інцидентів, обумовлених сильними дощами скорочується на 50-100% і затримується відведення води в каналізаційну систему.

Зелена покрівля. Стримання дощової води

Стримання дощової води

Екстенсивна зелена покрівля утримує близько 40-80% річних опадів, в цей же час інтенсивна - 80-99%

Зеленые крыши. Экономия средств

Экономия средств

Позитивный эффект зеленых кровель создает потециальную экономию с точки зрения обеспечения дренажа кровли. Технологии зеленых крыш часто признаются местными властями как предохранительные меры касательно экологического управления водными ресурсами.

Наша адреса

03049, м. Київ, вул. Курська 13-в
+380 (95) 166-06-44
.