Проекти
+380 95 166-06-44

Ландшафтний проект Пуща-Водиця. Київська обл. 2018. Ландшафтне бюро Origami. В основі проекту сувора геометрія планувальних рішень, поєднання стрижених форм - чоловіче начало і вільні, легкі квітники з злаків і багаторічників - жіноча поступливість і ніжність .... Великий вплив на проект мав будинок в два поверхи. Будинок є домінантою і для врівноваження дрібніших об'єктів використовуються великі елементи: дзеркало басейну, однорідне мощення (30% території ділянки), великий газон.

Проект благоустрою та озеленення території спорткомплексу розроблений з урахуванням існуючого рельєфу місцевості, архітектури як самої будівлі манежу і конструкції наявних підпірних стінок, так і загального архітектурного оточення, кліматичних умов. Всі використані складові елементи благоустрою є максимально стійкими до впливу часу, зовнішніх і антропогенних факторів. Для відвідувачів спорткомплексу і жителів району організовано кілька зон для відпочинку та спілкування.

Ландшафтний проект ділянки зі схилом. Київ 2018. Виноградар. Ландшафтне бюро Origami. ілянка розташована на схилі. Перепад висоти 8 метрів. Площа ділянки 8 соток. У найвищій точці знаходиться будинок. Основними завданнями при плануванні саду були: перепланувати технічний будиночок в гараж; продумати обробку цоколя; запланувати другий вихід з тераси; спроектувати зону відпочинку з барбекю, дитячий майданчик, галявину; розбити плодовий сад. Посадки повинні бути мінімально вибагливі стосовно догляду.

Ландшафтний проект. Одеса 2018. Планувальні рішення ділянки 12 соток. Ландшафтне бюро Origami. На ділянці вже розташований невеликий будинок і окремо стоїть лазня. Планувальне рішення - максимально просте: чіткі лінії і прямокутні форми. Основними акцентами вхідний (парадній) зони перед будинком є ​​штучна водойма і пергола над лавкою в сучасному стилі. У зоні для тихого відокремленого відпочинку розміщена альтанка під покровом дерев. Зона активного відпочинку біля лазні включає басейн з терасою і галявину для ігор. До самого ж будівлі лазні прилаштовується альтанка з BBQ, що дозволяє заощадити простір, зайвий раз не дроблячи його. Знайшлося місце і для невеликого плодового саду.

Ландшафтний проект. 30 соток. с. Лісники 2017. Київська область. Ділянка площею 30 соток знаходиться в с. Лісники. Планувальне рішення території продиктовано любов'ю замовниці до прямих ліній і чітким формам. Складна конфігурація будинку продумана так, щоб компактно і зручно для життя розташувати всі необхідні об'єкти ландшафту, не захаращуючи при цьому ділянку. Рельєф з перепадом висот по діагоналі близько 3 метрів. був скоректований невисокими підпірними стінками, які поділяють площину території на 3 тераси.

Наша адреса

03049, м. Київ, вул. Курська 13-в
+380 (95) 166-06-44
.